Dobrodošli!

User avatar
iaqua
Posts: 194
Joined: 23 Jul 2013 13:41

Dobrodošli!

Unread postby iaqua » 31 Dec 2015 15:56

:greetings-wavingyellow:
Dobrodošli! Iako se većina komunikacije na ovom forumu odvija na engleskom ovdje možete pisati i na hrvatskom jeziku.
TenSuns

Re: Dobrodošli!

Unread postby TenSuns » 29 Jan 2016 10:45

Hej!

Pa evo meni je ovo drugi dan da pregladavam teme po forumu i koliko sam uspio vidjeti ima nas nekolicina iz Hrvatske (a gdje nas nema!?!) :-D

Imaš li kakav savjet o prioritetima: otkud je najvažnije krenuti? Materijal je ogroman...

Najljepši pozdrav!
User avatar
alc
Posts: 686
Joined: 05 Feb 2014 18:51
Location: Slovenia - Sardinia
Contact:

Re: Dobrodošli!

Unread postby alc » 29 Jan 2016 11:08

TenSuns wrote:Hej!

Pa evo meni je ovo drugi dan da pregladavam teme po forumu i koliko sam uspio vidjeti ima nas nekolicina iz Hrvatske (a gdje nas nema!?!) :-D

Imaš li kakav savjet o prioritetima: otkud je najvažnije krenuti? Materijal je ogroman...

Najljepši pozdrav!


Ogroman, da a i da dobiš jasniju sliku je pametno iči od početka, puno stvari se mijenja ali ako ideš po Indexu ili po datumima možda če bit najlakše jer informacija ima o svemu pa da se pitanja ne ponavljaju...
Uživaj sve u svemu i dobrodošao TenSuns
User avatar
iaqua
Posts: 194
Joined: 23 Jul 2013 13:41

Re: Dobrodošli!

Unread postby iaqua » 30 Jan 2016 12:14

TenSuns wrote:Hej!

Pa evo meni je ovo drugi dan da pregladavam teme po forumu i koliko sam uspio vidjeti ima nas nekolicina iz Hrvatske (a gdje nas nema!?!) :-D

Imaš li kakav savjet o prioritetima: otkud je najvažnije krenuti? Materijal je ogroman...

Najljepši pozdrav!


:greetings-waveyellow: TenSuns,
ko sto alc kaze, mozda najbolje kronoloski pa gdje te odvede s obzirom na tvoje postavke :wink:. Pitanja ti je najbolje postavljati na engleskom ili njemackom da odgovore dobijes od Protoia. Zelim ti puno dobrih pitanja da svi uzivamo u odgovorima :handgestures-thumbup:
E, i daj se molim te predstavi sa par rijeci na viewforum.php?f=89

:text-welcomewave:

Return to “Hrvatski - Croatian”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests